Повернення та Обмін

 

Повернення товарів належної якості: 

 

Повернення відбувається впродовж 14 днів з моменту покупки. Поверненню підлягають: тротуарна плитка, бордюри, плити європарканів, стовпи, будівельні блоки, щебінь, паркувальні обмежувачі, фонтани, скульптури, вазони, садові меблі, урни, фасадна плитка. Товари приймаються за умови повної комплектації.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.


            Поверненню не підлягають:

 • Бетон, індивідуальні вироби на замовлення, склопластикові форми для виробництва.
 • Товари, які мають сліди використання
 • Пошкоджені в результаті неякісної укладки, монтажу, установки
 • Пошкоджені в результаті неправильного зберігання чи транспортування

Правила повернення товару:

 1. Зворотня доставка відбувається за рахунок клієнта. Клієнт може вибрати зручний для себе варіант доставки: нашою кур’єрською службою (тільки для Харківської області), Новою Поштою або доставити самостійно.  Повернення приймаються за адресою: м.Харків, вул. Букова, 36.
 2. При відправці товару, відправник зобов’язаний якісно упакувати товар, щоб він не пошкодився при транспортуванні. Продукція, що була механічно пошкоджена при перевезенні може не підлягати поверненню.
 3. У разі відправки товару Новою Поштою клієнт має відправити менеджеру номер ТТН.
 4. Повернення коштів за замовлення відбувається тим способом, який був обраний для розрахунку клієнтом – оплата готівкою або оплата на карту клієнта.  Повернення коштів відбувається протягом трьох днів з моменту доставки продукції до компанії.

Повернення бракованого товару:

 

Всі товари компанії Rockside гарантовано відповідають встановленим вимогам ДСТУ. Та в разі невідповідності товару вимогам сертифікату відповідності, клієнт може повернути його згідно Закону “Про захист прав споживачів”.

Тротуарна плитка, бордюри, плити європарканів, стовпи, будівельні блоки, щебінь, паркувальні обмежувачі, фонтани, скульптури, вазони, садові меблі, урни, покрівля, фасадна плитка, склопластикові форми підлягають поверненню впродовж 14 днів з моменту покупки. 

Товари неналежної якості не підлягають поверненню, якщо:

 • Пошкоджені в результаті неякісної укладки, монтажу, установки.

 • Пошкоджені в результаті неправильного зберігання чи транспортування

 • Пошкоджені стихійним лихом та атмосферними опадами

 • Втрачені комплектуючі товару

Правила повернення бракованого товару:

 1. При виявленні дефекту клієнт повинен надати нам фото або відеозйомку з видимими ознаками браку та описати його в телефонній розмові чи повідомленням: за яких умов був виявлений дефект, чи були механічні пошкодження і т.д.

Наприклад описати так: “товар був отриманий 01.01.2023, через три дні при розпаковці піддону було виявлено три елементи з п’яти, на яких утворені значні тріщини. Товар був доставлений службою доставки компанії виробника, переміщень піддону з часу його отримання не було.”

 1. Відвантаження бракованого товару здійснюється за рахунок компанії Rockside Новою Поштою або нашою службою доставки (тільки Харківська обл.) 

 2. Перед відправкою, відправник повинен якісно упакувати продукцію, щоб він не пошкодився при транспортуванні. 

 1. Бракований товар відправляти в м. Харків, вул. Букова, 36.
  Якщо відправник доставляє бракований товар Новою Поштою, необхідно повідомити менеджеру номер ТТН.

 2. Повернення коштів клієнту відбувається протягом трьох днів з моменту доставки товару на вул. Букова, 36. Розрахунок з відправником буде тим способом, який він обрав при покупці продукту – готівкою, або на карту.

Кошик
UA