Монтаж фонтанів

Монтаж фонтанів – це непростий процес, що потребує професійних будівельних та технологічних умінь. Ми надаємо всі необхідні послуги з його встановлення: підготовка місця, підключення комунікацій, армування тощо.

МОНТАЖ ФОНТАНІВ ПОЕТАПНО:

1

Підготовка місця, закладення комунікацій, армування для монтажу фонтанів.

Як будівництво фундаменту стає основою цілого будинку, так і проведення комунікацій закладає суть фонтану. І якщо роботи проведені без професійної підготовки, на вас не тільки чекають поломки, а й суттєві труднощі при їх усуненні (доведеться розбирати до нуля весь фонтанний комплекс). Одночасно із закладанням комунікацій також проводяться роботи з армування.

2

Вирівнювання основи, укладання гідроізоляції.

Далі проводяться роботи з вирівнювання основи та укладання гідроізоляції. Усі комунікації мають бути надійно захищені для запобігання комплексу від протікання.

3

Монтаж інтерно та додаткової гідроізоляції.

Після встановлення інтерно обов’язково провадиться додаткова гідроізоляція.

4

Розведення комунікацій

Це робота високої інженерної точності – від неї залежить правильність усіх потоків (і відповідно малюнок фонтану) та безаварійність подальшої роботи.

5

Установка, склеювання бортів чаші та підключення фонтанового зливу.

6

Введення в експлуатацію

На цьому етапі відбувається запуск фонтану, перевірка систем водопостачання, електропостачання, регулювання циркуляції води та усуваються можливі дрібні дефекти.

7

Монтаж фонтану завершено!

Готовий фонтан радуватиме вас красою своєї композиції довгі роки, якщо всі етапи встановлення ви провели на високому рівні.

Якщо Ви хочете довірити монтаж фонтанів професіоналам, наші співробітники можуть порадити Вам фахівців. За кожною їх дією стоїть глибока компетенція та кваліфікація. Кожен крок професіоналів підкріплюється багаторічним досвідом роботи та розумінням усіх принципів дії водних комунікацій. Результат – безаварійна робота та відсутність будь-яких технічних проблем. А якщо ви вирішили придбати фонтан, тоді ви можете перейти до каталогу товарів.

Готові співпрацювати та замовити монтаж фонтанів?

    Кошик
    UA