З метою забезпечення високого рівня якості нашої продукції, виробництво тротуарної плитки та бетонних виробів Rockside перевіряється власною випробувальною лабораторією.

Оснащена сучасним випробувальним обладнанням, яке проходить необхідний метрологічний контроль, дозволяє контролювати якість на різних етапах виробництва продукції.

Це допомагає нам вчасно відстежувати будь-які зміни властивостей сировини та продукції та вживати необхідних заходів для забезпечення стабільності показників якості.

Отже, основними напрямками діяльності лабораторії є:
– Контроль якості вхідної сировини;
– Контроль якості готової продукції;
– Дослідження.

КОНТРОЛЬ СИРОВИНИ

Сировина, що надходить на підприємство від постачальників і використовується для виготовлення нашої продукції, підлягає обов’язковому контролю якості. Цемент перевіряється за показниками міцності, насипної щільності, нормальної густоти, термінів схоплювання, тонкості помелу, вологості тощо.

Для дрібного заповнювача (піску) визначається зерновий склад, модуль крупності. насипна щільність, порожнеча, вміст пилоподібних і глинистих частинок, вміст глини в грудках, вологість і т.д.

Для щебеню – зерновий склад, насипна щільність, пустотність, вміст зерен пластинчастої та голчастої форми, вміст пилоподібних та глинистих частинок, вміст глини в грудках, вміст зерен слабких порід, вологість тощо

КОНТРОЛЬ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Виробництво тротуарної плитки надає з кожної партії зразок продукції, залежно від методики, або виготовляються зразки для випробувань за необхідними показниками якості (міцність, геометричні розміри та відхилення від номінальних розмірів, щільність бетону, водопоглинання тощо).

ДОСЛІДЖЕННЯ

Лабораторія підприємства проводить дослідження, пов’язані з удосконаленням якості нашої продукції. Це роботи з підбору оптимального складу бетонної суміші, впровадження методів випробування, вивчення впливу того чи іншого чинника на якість продукції тощо.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО РОБОТУ ЛАБОРАТОРІЇ?

Особлива увага у лабораторії приділяється використанню актуальної нормативної документації, що регламентує методи проведення випробувань та технічні вимоги до матеріалів. Завдяки цьому ми можемо оцінювати якість нашої продукції згідно з актуальними вимогами Національних стандартів України, що діють на даний момент часу. А придбати продукцію ви можете у нашому інтернет магазині.

Готові співпрацювати?

    Кошик
    UA