Обслуговування фонтанів

Для підтримки безперервної, справної роботи бетонних фонтанів протягом довгих років необхідно здійснювати їхнє комплексне обслуговування. А саме: регулярно чистити, перевіряти роботу інженерного обладнання та виконувати сезонні заходи щодо обслуговування фонтанів. Це гарантує тривалу службу, відсутність поломок та підтримання ідеального зовнішнього вигляду бетонних фонтанів.

БЕЗПЕРЕБІЙНА ТА ДОВГАЯ РОБОТА ФОНТАНУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД:

Професійної розробки проекту інженерних мереж

Якісного обладнання

Професійного монтажу

Своєчасного здійсненого обслуговування фонтану

Незважаючи на те, що фонтани функціонують лише в теплу пору року, проводити комплекс з технічного та сервісного обслуговування вуличних фонтанів необхідно протягом усього року. Наприклад, у холодний період необхідно здійснювати консервацію на зиму для захисту фонтанів від впливу низької температури. А в період активного сезону очищати фонтан від опалого листя, плісняви, водоростей

КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ФОНТАНІВ ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

✓ Консервацію фонтану на зимовий період

✓ Розконсервацію та запуск фонтану в теплий період

✓ Обслуговування та очищення працюючого фонтану в період активного сезону

КОНСЕРВАЦІЯ ФОНТАНУ НА ЗИМУ

Консервація фонтану – це, послідовних технічних операцій із захисту конструкцій від згубного впливу низької температури та процесів замерзання/ відтавання.

ЕТАПИ КОНСЕРВАЦІЇ ФОНТАНІВ:

1

Очищення чаші від води

Насамперед зливається вода, яка знаходилася в чаші під час експлуатації. Після цього проводиться очищення чаші, фонтанного та насосного обладнання за допомогою спеціальних засобів.

2

Консервація насосного та сантехнічного обладнання

Далі проводиться злив води з насосів та сантехнічних комунікацій. Останні продуваються спеціальним компресором. Таким чином, залишки води видаляються стисненим повітрям.

3

Закриття чаші

Для цього застосовуються спеціалізовані конструкції

РОЗКОНСЕРВАЦІЯ ТА ЗАПУСК ФОНТАНУ В СЕЗОННУ ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Розконсервація – це процес, послідовних технічних операцій з демонтажу укриття, очищення чаші, перевірки електроніки, електроосвітлення, перевірки та налаштування систем керування. Перед запуском фонтану все обладнання ретельно перевіряється, після чого здійснюється запуск.

ЕТАПИ РОЗКОНСЕРВАЦІЇ ФОНТАНІВ:

1

Демонтуються конструкції, що закривали чашу фонтану

2

Робота з очищення фонтану та прилеглої території

3

Встановлення вилученого на зиму обладнання на свої місця

4

Проводиться промивка труб

5

Тестуються системи комунікацій

6

Перевіряється герметичність фонтанного обладнання

7

Тестується щит управління

8

Запуск фонтану та налаштування водної композиції

ОБСЛУГОВУВАННЯ ФОНТАНІВ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД:

Якщо довіритися професіоналам та виконувати комплекс заходів щодо технічного та сервісного обслуговування фонтанів, це забезпечить його тривалий термін експлуатації. Тому важливо стежити за чистотою водного середовища та збереженням поверхні облицювання фонтану. Також необхідно щодня контролювати постійний рівень води тому, що відбувається процеси випаровування та вивітрювання. Адже падіння рівня води у фонтані не лише впливає на водну картину, а може вивести з ладу насосне обладнання. А якщо ви вирішили придбати фонтан, тоді ви можете перейти до каталогу товарів.

Чи готові співпрацювати і Ви?

    Кошик
    UA