Традиційні методи, які допомагають зупинити ріст бур’янів

4, February, 2021

Яким би ідеальним не виглядав ваша мощена ділянка, її «слабкою» ланкою залишаються щілини між плитами. Неважливо, чи є між камінням затирка, рано чи пізно бур’яни знайдуть дорогу для зростання і розвитку. Як боротися з цими непроханими «гостями»?

Інструменти

Тонкий ніж і садові рукавички в більшості випадків відмінно справляються з будь-якими бур’янами. Стики можна попередньо змочити гарячою водою для простого видалення рослинності. Після цієї процедури бажано обробити стики сучасними затирання на полімерній основі.

Хімікати

Вбивці моху і бур’янів можна придбати в будь-якому садовому центрі. Це ефективний і простий засіб для видалення будь-яких різновидів рослинності з вашого патіо. Тим не менш, важливо пам’ятати, що будь-які хімічні речовини не роблять різниці між бур’янами і культурними рослинами, тому будьте обережні при обприскуванні.

Природні «хімічні речовини»

Якщо вам не подобається ідея використовувати гербіциди в своєму саду, то варто подумати про деякі природних альтернативи, які, швидше за все, допоможуть. У мережі досить методик, що демонструють використання оцту, солі або харчової соди для знищення бур’янів, і всі вони досить ефективні.

Кипляча вода

Якщо всього вищепереліченого занадто багато, то простого наливання окропу між плитами цілком може бути досить, щоб убити бур’яни, якщо робити це через регулярні проміжки часу. Просто переконайтеся, що ви відразу ж видалили всі бур’яни, які вам вдалося вбити цим методом. Це потрібно буде робити як мінімум раз на два тижні.