Европаркан цегла колота у канті 2000х500 мм

200.00

Категорія:

"Роксайд"здійснює професійне виготовлення европарканів високої якості у Харкові та харківській областіВикористання професійного обладнання, високоякісних матеріалів і технологій виробництва, дозволяє нашим майстрам виконувати замовлення будь-якої складності. Замовляючи у нас декоративну огорожу, ви самостійно можете визначити його розмір, форму і дизайн. У своїй роботі, ми завжди намагаємося максимально задовольнити всі побажання замовника до майбутньої моделі, тому звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в успішному результаті.

Наші спеціалісти використовують класичну технологію виробництва европарканівевропарканів.Використання професійного обладнання, вісокоякісніх матеріалів и технологій виробництва, дозволяє нашим майстром Виконувати замовлення будь-якої складності. Замовляючи у нас декоративну загорожу, ви самостійно можете визначити розмір, форму і дизайн. У своїй роботі, ми завжди намагаємося максимально задовольнити всі побажання замовника до майбутньої моделі, тому звертаючи до нас, ви можете буті впевнені в результаті.

Европаркан - це один з найбільш універсальних видів огорож, які можуть встановлюватися на будь-який вид грунту без необхідності проведення підготовчих робіт і заливки фундаменту.

Вас цікавить швидка, якісна і недорога установка европаркани у Харкові та харківській областіУ такому випадку, ви звернулися за адресою! Професійні майстри нашої компанії нададуть повний спектр послуг, пов'язаних з монтажем бетонних огорож будь-якої складності. Висока кваліфікація, значний досвід і наявність технічного оснащення дозволяють бригаді наших працівників якісно виконати весь обсяг необхідних робіт в мінімально можливі терміни.

Розмір елементів, мм

2000х500 мм

Тип паркану

Односторонній європаркан

Вам також може сподобатися…

Кошик
UA