Що вибрати в якості покриття для мощення

10, February, 2021

Отже, ви вирішили, що хочете встановити новий внутрішній дворик в своєму саду – відмінний вибір! Патіо – ідеальне місце для розваг чи відпочинку, а також можливість скоротити обсяг більш трудомістких робіт з технічного обслуговування, які вам, ймовірно, доведеться виконувати, наприклад, для догляду за газоном.

Після того, як макет буде затверджений, вам потрібно вибрати матеріал, який ви хочете використовувати. Оскільки сьогодні доступна величезна різноманітність, буває складно прийняти правильне рішення. Кожен матеріал має свій неповторний стиль, кольори і текстури, які можуть перетворити зовнішній вигляд вашого патіо.

Штучний камінь: бетонна тротуарна плитка

Останнім часом став доступний бетон з безліччю текстур поверхні, кольорів і розмірів, часто імітують зовнішній вигляд натурального каменю. В наші дні часто важко визначити, що таке бетонна плита, а що є природним природним каменем тільки з візуальних ефектів.

Бетонна плитка – це промисловий виріб, виготовлене шляхом пресування суміші сировини в формі, з наступним сушінням або випалюванням. Оскільки бетонні плити виробляються, а не видобуваються в каменоломнях, ви отримуєте набагато більше одноманітності щодо розміру та кольору, що, як правило, дозволяє створити більш сучасний, практичний і стильний дизайн.