Ми здійснюємо доставку продукції в будь-яку точку Харкова і по всіх областях України Також можливо придбати будь-який матеріал забравши самостійно зі складу по вул. Букова, 36. Щебінь будь-якої фракції, кварцовий пісок, тротуарна плитка, гранітний відсів завжди є в наявності. Завантаження відбувається в тоннах, контролюється через автомобільні ваги.

  Ми допоможемо Вам розрахувати вартість укладання плитки після виїзду майстра на місце будівництва. Тільки з урахуванням Ваших побажань і визначивши обсяг робіт визначається підсумкова вартість

  Установка фонтана - це непростий процес, він вимагає професійних будівельних і технологічних умінь. Запорукою тривалого користування є кваліфікований монтаж. Ми надаємо всі необхідні послуги з його встановлення: підготовка місця, підключення комунікацій, армування і т.д.

  Якщо через непередбачені обставини або з яких-небудь особистих причин у Вас немає можливості вчасно забрати товар, Ви можете залишити його у нас на зберігання. Вартість зберігання уточнюйте по телефону: +380507866775

  Вивантаження вагонів сипучих вантажів (щебінь) від 80 грн / тонна з ПДВ.

 Автомобільні ваги застосовуються для зважування автомобілів, в тому числі, що перевозять рідкі і сипучі вантажі. Ваги встановлюються на ділянку дороги з твердим покриттям або на грунт. Для заїзду на ваги використовуються металеві або бетонні пандуси.