Максимальний асортимент тротуарної плитки

20, January, 2021

Сучасна тротуарна плитка може бути як привабливою, так і функціональною. Будь то внутрішній дворик з натурального каменю, садова доріжка або бордюр для зимового саду, наша продукція включає в себе все необхідне для створення нового стильного образу.

Наші міцні бетонні плити для комунальних служб – відмінний вибір для зносостійкого і функціональної мощення. Виберіть відтінок сірого, жовтого або червоного для додаткової візуалізації і оформлення вашого зовнішнього простору.

Будь-які розміри і виконання

Купуйте нашу тротуарну плитку, підбираючи по стилю і розмірам (довжині, ширині і товщині). Наші бетонні вироби представлені в різних варіантах обробки: грубі, рифлені, гладкі і текстуровані, що надає їм сучасний вигляд. Крім того, вони доступні і в нейтральних кольорах. Якщо ви шукаєте гарний камінь, у нас ви його точно знайдете.

Ми використовуємо найпопулярніші матеріали для виробництва бруківки та плитки. Наша продукція – це високоефективні дизайнерські рішення, які не потребують особливого догляду. Купіть додатково всі необхідні матеріали – розчин для затирання патіо і аксесуари для мощення, щоб закінчити роботу. Крім того, вам будуть потрібні ущільнення і герметики, щоб захистити і зберегти ваш камінь.