З метою забезпечення високого рівня якості нашої продукції, виробництво тротуарної плитки та бетонних виробів Rockside перевіряється власною випробувальною лабораторією.

Оснащена сучасним випробувальним обладнанням, яке проходить необхідний метрологічний контроль, вона дозволяє контролювати якість на різних етапах виробництва продукції.

Це допомагає нам вчасно відстежувати будь-які зміни властивостей сировини та продукції та вживати необхідних заходів для забезпечення стабільності показників якості.

Отже, основними напрямками діяльності лабораторії є:
— контроль якості вхідної сировини;
— контроль якості готової продукції;
— дослідження.

КОНТРОЛЬ СИРОВИНИ

Сировина, що надходить підприємство від постачальників і використовуване виготовлення нашої продукції, підлягає обов'язковому вхідному контролю якості. Цемент перевіряється за показниками міцності, насипної щільності, нормальної густоти, термінів схоплювання, тонкості помелу, вологості тощо.

Для дрібного заповнювача (піску) визначається зерновий склад, модуль крупності, насипна щільність, пустотність, вміст пилоподібних та глинистих частинок, вміст глини в грудках, вологість тощо.

Для щебеню — зерновий склад, насипна щільність, порожнеча, вміст зерен пластинчастої та голчастої форми, вміст пилоподібних та глинистих частинок, вміст глини в грудках, вміст зерен слабких порід, вологість тощо

КОНТРОЛЬ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Виробництво тротуарної плитки надає з кожної партії зразок продукції, залежно від методики, або виготовляються зразки для випробувань за необхідними показниками якості (міцність, геометричні розміри та відхилення від номінальних розмірів, щільність бетону, водопоглинання тощо).

ДОСЛІДЖЕННЯ

Лабораторія підприємства проводить дослідження, пов'язані з удосконаленням якості нашої продукції. Це роботи з підбору оптимального складу бетонної суміші, запровадження методів випробування, вивчення впливу того чи іншого фактора на якість продукції тощо.

ХОТИТЕ УЗНАТЬ БОЛЬШЕ О РАБОТЕ ЛАБОРАТОРИИ?

Особлива увага в лабораторії приділяється використанню актуальної нормативної документації, що регламентує методи проведення випробувань та технічні вимоги до матеріалів. Завдяки цьому, ми можемо оцінювати якість нашої продукції згідно з актуальними вимогами Національних стандартів України, що діють на даний момент. А придбати продукцію ви можете в нашому інтернет магазині.

Чи готові співпрацювати і Ви?

    Кошик
    UA