Чому варто вибрати бетонне покриття для вашого саду

30, January, 2021

Сьогодні ви можете вибрати і купити найрізноманітніші типи покриття для вашого заднього двору або саду. Проте, окремі види виробів користуються більшою популярністю, ніж їх аналоги. Чим це пояснюється?

Перш за все, багато звертають увагу на вартість за одиницю продукції: очевидно, що покриття з натурального каменю завжди буде дорожче, ніж тротуарна плитка, виготовлена ​​методом вібропресування. Крім того, важлива простота і швидкість монтажу, а також ремонтопридатність.

Бетонні тротуарні плитки – ваш вибір

Тротуарна плитка з бетону може використовуватися як для оформлення патіо або пригаражної території, так і при облаштуванні саду, городу, заднього двору. Її переваги очевидні:

  • Бетонну тротуарну плитку можна легко укладати, розбирати і заново монтувати при необхідності. Це актуально, якщо необхідний доступ до інженерних мереж під землею, наприклад.
  • Довговічність – якісні бетонні плитки прослужать вам максимально довго навіть в умовах інтенсивних навантажень. Це найкраще вкладення коштів для тих, хто звик рахувати свої гроші.
  • Можливість вторинної переробки – бетонні плити і камені досить легко утилізувати, причому вартість переробки цілком демократична.

Останній варіант може бути корисним, якщо в найближчі роки вам знадобиться частина патіо або доріжки, щоб звільнити місце для нового проекту.