Бетонна Ваза Прямокутна вулична

1,050.0

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Купити бетонні клумби для прикраси території саду чи двору – чудове рішення на довгі роки. Бетонна прямокутна ваза в класичному стилі прикрашена незвичайним орнаментом відмінно поєднується з такими елементами декору як фонтан Віденський або вазою Андромеда. Можливе художнє фарбування виробу.

Квітник має висоту 27 см, довжину 77 см і ширину 24 см. Геометрія бетонного вазону дозволяє створити справжній міні-сад у даному обсязі. Продукт виготовлений з високоміцного бетону марки М500, який витримує температурні перепади, опади та навіть несуттєві механічні пошкодження.

Бетонна прямокутна ваза чудово підходить для прикраси місць громадського користування, парків, скверів, площ. Виріб простої форми не обтяжує екстер’єр і допоможе ушляхетнити територію людям, які не мають освіти дизайнера.

Доставка бетонних виробів компанією “Роксайд” здійснюється по всій Україні за 2 дні, а по Харкову та області за 4 години (за умови наявності обраної позиції на складі). Можлива оплата при отриманні готівкою або безготівковий розрахунок

 

Вага

54 кг

Розміри

27 х 77 х 24 см

Фарбування декору

База, Художня

Вам також може сподобатися…

Кошик