Ліхтарний Стовп №1 з Бетону для саду

1,350.0

Очистити
Артикул: Невідомо Категорії: ,

Завершальним акордом в оформленні ділянки є облаштування зовнішнього освітлення. Господарі нерідко віддають перевагу декоративним садовим ліхтарям. Ліхтарні стовпи знайшли широке застосування на присадибній території як один з кращих варіантів організації освітлення. Опора розділена на циліндричні секції, що звужуються у верхній частині. Для установки конструкції використовують прямостоєчний спосіб.

Модель ліхтарного стовпа виконана у класичному варіанті. Лаконічний дизайн з рельєфними елементами і благородний природний колір надають виробу витонченого вигляду, завдяки якому аксесуар органічно вписується в навколишній ландшафт. Невелика вага та габарити, простота установки, безпечне використання, можливість підлаштування конструкції під конкретні завдання далеко не повний перелік переваг декоративного аксесуара.

Порадує власників і термін служби ліхтарного стовпа – виріб просто наблизиться до столітнього ювілею. Вуличний ліхтар є своєрідною і стильною прикрасою для саду, але також може бути встановлений біля воріт, на галявині або на відкритій веранді, додатково допомагаючи виділити значущі деталі ландшафту: ставок, розарій, фонтан або лавку.

Вага Невідомо
Висота

197 см

Вага

32кг

Фарбування декору

База, Художня

Вам також може сподобатися…

Кошик