Скульптура Дівчина з глечиками

от 2,590.00

Очистити
Артикул: Невідомо Категорій: ,

Прикрасити територію в саду або в зоні відпочинку бетонним декором – це відмінне рішення, адже такий виріб помітно виділить Ваш двір і не залишить гостей байдужими. Скульптуру «Дівчина з глечиками» легко встановити будь-де, вона не вимагає проведення підготовки перед монтажем. Виготовлено її з високоякісних матеріалів, які не містять шкідливих домішок, тому живності поруч виріб зовсім не зашкодить. Дощ, сніг, град – ці несприятливі погодні умови не зашкодять статую, вона впевнено прослужить півстоліття, зберігши свій чудовий вигляд.

Будучи лідером на ринку виробників бетонної продукції, ми всіляко дбаємо та підтримуємо високий рівень якості наших виробів. Ще до початку виробництва ретельно перевіряємо сировину, виготовлення відбувається на німецьких верстатах із дотриманням особливої ​​технології, а готовий продукт ми перевіряємо у власній лабораторії. Такий підхід дозволяє нам бути впевненими, що ми виробляємо тільки якісний товар для Вашого двору.

Ми надаємо всі необхідні послуги, які можуть знадобитися при купівлі скульптури, тому Ви можете не перейматися організацією перевезення та розвантаження.

Замовляйте «Дівчину з глечиками» на сайті або зателефонувавши до нашого менеджера.

Висота

132 см

Діаметр

34 см

Вага

80 кг

Фарбування декору

База, Художня

Вам також може сподобатися…

Кошик
UA