Скульптура Дівчина на камені

от 1,470.00

Очистити
Артикул: Невідомо Категорій: ,

Облаштовуючи сад, двір чи територію для відпочинку, домовласники все частіше звертають увагу на декоративні вироби з бетону. Вони мають привабливий вигляд, під будь-який дизайн можна підібрати потрібний варіант, а термін використання значно більший, ніж виробів з інших матеріалів. Скульптура «Дівчина на камені» виготовлена ​​з високоякісного бетону, вона не чутлива до атмосферних опадів та різких змін температури. Скульптура впевнено прослужить півстоліття, не пошкодившись із часом. Матеріал, з якого вона виготовлена, не містить жодних шкідливих речовин, тому виріб є абсолютно безпечним для рослинності поряд.

Ми дбаємо про високий рівень якості нашої продукції, тому ретельно підходимо до вибору сировини, з якої виготовляємо розчин, ретельно дотримуємося технології виготовлення, а готові вироби перевіряємо у власній лабораторії на міцність бетону, морозостійкість тощо.

Для Вашої зручності ми доставляємо бетонний декор за адресою, також Ви можете придбати виріб та забрати його самостійно з нашого складу.

Висота

73 см

Діаметр

30 см

Вага

46 кг

Фарбування декору

База, Художня

Вам також може сподобатися…

Кошик
UA