Стіл садовий Бароко

от 3,750.00

 

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Якісні садові меблі повинні відповідати трьом основним критеріям: комфортність, міцність, функціональність. Всі ці якості може продемонструвати садовий стіл Бароко. Комфортність столу полягає в правильно підібраній оптимальній для більшості людей висоті — 81 см. Ергономічна висота не допустить напруги м’язів спини, отже, сидіти за таким столом буде зручно протягом тривалого часу.

Міцність виробу та стійкість до пошкоджень гарантує використання високосортного бетону М500. Монолітна стільниця міцно тримається на бетонній основі. Опора садового аксесуара прикрашена багатим різьбленням у стилі бароко. Стильно виглядає стільниця круглої форми, декорована тонкою в’яззю рельєфного візерунка. Завдяки місткому діаметру стільниці 108 см місця вистачить усім і для веселої компанії друзів та для затишного відпочинку у сімейному колі.

Садовий стіл хоч виконаний із бетону, але не виглядає великоваговим. Різьблене мереживо надає аксесуару легкість і витонченість, яка ідеально гармонує із зеленню саду та потужними плиткою доріжками.

Висота в (см)

81

Вага, кг

230

Діаметр в (см)

108

Фарбування декору

База, Художня

Вам також може сподобатися…

Кошик
UA