Тактильна тротуарна плитка 300 x 300 мм

160.0

Ціна за 1 шт.

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Тактильна тротуарна плитка 300 x 300 мм є своєрідним навігатором для людей з проблемами зору, попереджає про небезпеку та коригує рух, забезпечуючи безпечне пересування.

Тротуарна плитка з поздовжнім рифленням, у вигляді контрастних смуг, інформує слабозорого про напрямок руху. Направляюча тактильна плитка забезпечує можливість сліпим і слабозорим людям пересуватися в потрібному напрямку самостійно. Ребра смуг мають заокруглені краї, щоб зменшити ймовірність травмування, збільшити безпеку та доступність для людей з обмеженими можливостями.

Якісні матеріали, що пройшли ретельну перевірку у лабораторії підприємства, стають ефективними як для сліпих, а й забезпечують можливість безперешкодного пересування інших категорій маломобільних груп населення, включаючи пішоходів з обмеженою рухливістю. З цієї причини тактильна плитка має високу зносостійкість до інтенсивних механічних впливів. Такий результат може забезпечити лише високосортний цемент М500 і технологія віброусадки. Розмір плитки 300х300мм легко і швидко можна укласти навіть на великі площі.

Розмір елементів, мм

300 x 300

Кільк. у піддоні

120 шт

Вага

8.3 кг

Висота в мм

40

Тип

Діагональна лінія, Конус, Піраміда, Пряма лінія

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Тактильна тротуарна плитка 300 x 300 мм”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…

Кошик